MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty
Osprzęt do wózków
W naszej stałej ofercie odnajdziecie Państwo najwyższej klasy osprzęt do wózków widłowych. Starannie wyselekcjonowany asortyment zawiera części zamienne pochodzące od znanych i cenionych producentów. Posiadamy w sprzedaży osprzęt m.in. takich marek, jak Auramo, Cascade, Durwen, Kaup, Meyer, oraz Stabau. Chwytaki, obrotnice, pługi do śniegu, paletyzery, widły teleskopowe to tylko jedne z wielu dostępnych propozycji.
Właściwy dobór osprzętu do wózka widłowego decyduje o bezpieczeństwie i komforcie pracy. Dlatego też dostarczamy naszym Klientom wyłącznie sprawdzone i niezawodne części zamienne, które cechuje trwałość, wytrzymałość oraz znaczna funkcjonalność.
Aktualnie w sprzedaży posiadamy:
Widły

Posiadamy w ciągłej sprzedaży widły do wózków widłowych wszystkich marek, modeli i rozmiarów , w cenie która pomaga w zachowaniu konkurencyjności. Nasza kompleksowa linia produktów obejmuje pełną gamę produktów dla szerokiego widelca przekroju zastosowań przemysłowych i handlowych.
Przesuwy boczne

Mechanizmy przesuwu bocznego służą do przemieszczania ładunku na boki. Eliminując wysiłek przy właściwym pozycjonowaniu ładunku, ograniczają zużycie i obciążenie wózka widłowego. Dostępne w wersjach zawieszanych oraz zintegrowanych o szerokościach umożliwiających zastosowanie we wszystkich rodzajach wózków widłowych.
Obrotnice

Osprzęty te przeznaczone są do obrotu wideł wózka podnośnikowego wokół jego osi wzdłużnej. Obrotnice używane są do opróżniania różnego rodzaju kontenerów, skrzyń itp.
Chwytaki

Rodzaje chwytaków dostepne w naszej ofercie: chwytaki do bel, chwytaki do beczek, chwytaki do bloków betonu, chwytaki do bloków pianki, chwytaki z obrotowymi widłami, chwytaki do kartonów, chwytaki obrotowe do ról papieru
Pozycjoner wideł

Pozycjonery wideł zwiększają szybkość i bezpieczeństwo prac przeładunkowych dzięki hydraulicznej regulacji rozstawu wideł dostosowując go do rozmiarów przewożonego ładunku. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który udzieli wszelkich informacji na temat dostępności osprzętu, jak również możliwości zamówienia oraz warunków płatności:
Paletyzer

Przewożenie transport, piwa i napojów, na produkcji w przemyśle i magazynie, Paletyzer pomorze Ci w rzeczywistych warunkach pracy i spełnienia wymagające standardy w przemyśle i magazynowaniu. Można obsługiwać jedną paletę, lub po rozstawieniu wideł hydraulicznie do podnoszenia, przenoszenia i przesuwu bocznego po kilka palet.
Spychacz ładunków

Pozwala przewozić, odbierać i jednostki ładunkowe z magazynu na niedrogich podkładkach zamiast palet. Produkty zwykle obsługiwane z push / pull m.in. workach produktów, takich jak nasiona, produkty rolne i cement; elektronikę, kosmetyki i napoje butelkowane.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego